Meniu

Stropuva

UAB „ Stropuva ir ko “ 2001 metais sukūrė ir užpatentavo pirmąjį pasaulyje viršutinio degimo katilą „Stropuva“. Nuo tada įmonė sėkmingai gamina kieto kuro katilus, kurie yra populiarūs ne tik Lietuvoje, bet taip pat parduodami visoje Europoje, NVS šalyse, Pietų Korėjoje, Kanadoje ir daugumoje kitų šalių. Įmonės specialistai ir toliau sėkmingai tobuliną katilą, pritaikydami jį vis išrankesniam klientui. Bendrovės darbuotojai kvalifikuoti konstruktoriai, suvirintojai ir kiti specialistai, turintys ne mažiau kaip 5 metų darbo patirtį.

Buitinių kieto kuro katilų STROPUVA  privalumai:

  • Nenutrūkstantis degimas – jums nereikia dažnai vaikščioti į katilinę.
  • Ekonomiškumas– apie 86,8% veikiant visais režimais.
  • Švarus ir ekologiškas: pelenus užtenka išvalyti tik du kartus per mėnesį, katile nesikaupia dervos.
  • Katilas veikia saugiai. Pirmas lietuviškas katilas, įvertintas  CE sertifikatu.
  • Labai taupus(tiek kūrenant maksimaliu režimu, tiek kūrenant lėtai).
  • Kurui tinka bet kokia mediena: malkos, pjuvenų briketai, baldų gamybos atliekos, pjuvenos, taip pat granulės, durpių briketai, akmens anglys.

“Stropuva”, tai katilas įgyvendinantis seną žmogaus svajonę: Šiame  katile malkoms degant net ir labai lėtai, jo ekonomiškumas išlieka aukštas, todėl viena malkų įkrova jame, priklausomai nuo šilumos poreikio, dega ilgiau nei parą.

2007 m. pradėtas gaminti naujos kartos universalus kieto kuro katilas, kurį galima kūrenti ir anglimis ir malkomis, anglimis kūrenant degimo trukmė iki 7 parų.

2014 m. po ilgų bandymų laboratorijoje gimė naujas mūsų gaminys – bio kuro katilas STROPUVA “BIO”. Šis naujos kartos katilas užtikrins jums konfortišką šildymą, kai neturite sausų malkų, galite naudoti kitą bio kurą – pjuvenų briketus, granules, medienos skiedras. Vienos įkrovos  degimo laikas granulėmis apie 4 paras.

2015 m. atsižvelgdami į klientų norus ir didėjančią granulinių katilų paklausą pritaikėme granulių degiklį katilui „Stropuva“. Šis sprendimas leidžia pilnai automatizuoti kūrenimo procesą – automatinis kuro uždegimas, veikimo parametrų parinkimas, tikslus temperatūros valdymas, valdymas nuotoliniu būdu.

2015 m. katilui „Stropuva“ buvo pritaikytas elektroninis valdiklis, kuris pasirenka ekonomiškiausius darbo režimus ir periodiškai, be nuostolių stabdo katilo darbą. Kai patalpos  atvėsta,  katilas vėl įjungiamas. Dėka prietaiso įkrovos degimas  pailgėja, kartais net dvigubai.