Meniu

Bio kuro katilas – STROPUVA “BIO”

bio-naujiena_1Atsižvelgiant į visdidėjantį poreikį šildytis ne tik malkomis, bet ir pjuvenų briketais, granulėmis, medienos skiedromis, po ilgų bandymų laboratorijoje gimė naujas mūsų gaminys – bio kuro katilas STROPUVA “BIO”. Šis naujos kartos katilas užtikrins jums konfortišką šildymą.

Privalumai:

Alternatyva – neturite sausų malkų, galite naudoti kitą bio kurą – pjuvenų briketus, granules, medienos skiedras.

Patogumas – neturite vietos ar laiko kapoti, džiovinti, sandėliuoti malkas. Šis katilas pritaikytas kūrenti kitu bio kuru, kuris neužima daug vietos ir jo nereikia ruošti iš anksto.

Komfortas – jūs norite su šeima išvažiuoti savaitgalio atostogų ar aplankyti giminaičius, draugus, šis katilas užtikrins jums, kad namas bus šiltas net jums grįžus.

Ekonomiškumas – jums nereikia investuoti į labai brangų katilą, kurio ilgas degimo laikas. Granulių įkrova šiame katile degs iki 4 parų. Tai ko gero pigiausias katilas rinkoje, kurio įkrovos degimo laikas granulėmis siekia 4 paras.

Patikimumas – katile nėra imantrios elektronikos, automatikos, sudėtingų mechanizmų, kas galėtų sutrigdyti katilo veikimą.

Efektyvumas – katilo unikalus oro skirstytuvas su oro stabilizatoriumi užtikrina tolygų bei efektyvų bio kuro degimą bei išgauna maksimalią šilumos energiją

Ekologiškas – katile sudegęs kuras – pelenai, gali būti panaudoti kaip trąša dirvožemiui praturtinti mikroelementais.

Kompaktiškumas – užima nedaug vietos katilinėje.

Ilgaamžiškumas – mūsų gaminami katilai tarnauja jau 15 metų.

Daugiau informacijos