Menu

Katilai

Šildymo sezonas Lietuvoje trunka ilgiau nei pusę metų, todėl jam ruoštis verta pradėti kuo anksčiau ir atidžiau – juk kiekvienam savo namuose ar kitoje patalpoje patinka jaustis patogiai bei šiltai už tai nepermokant. Norint užtikrinti optimaliausią kambario temperatūrą verta pasirūpinti kokybišku bei efektyviai veikiančiu katilu. Toks įrenginys gali būti kūrenamas įvairios rūšies kuru, pavyzdžiui: malkomis, granulėmis, akmens anglimis.

katilai

Katilai, kūrenami kietu kuru, pasižymi itin dideliu taupumu, patogumu. Tokių prietaisų ekonomiškumas, veikiant įvairiais režimais, gali siekti 86,8%. Taip pat šiais laikais jų veikimas yra efektyviai automatizuotas, o dėl šio nenutrūkstančio degimo nereikia nuolatos vaikščioti į katilinę. Dar viena priežastis, dėl kurios rečiau tenka apsilankyti katilinėje – tai švara ir ekologija. Šiame įrenginyje nesikaupia dervos, todėl pelenus užtenka kruopščiai išvalyti tik apie du kartus per mėnesį.

Platus asortimentas ir aukšta kokybė

STROPUVA katilai gali būti pasirenkami iš įvairių rūšių: malkinių, granulinių, universalių ar su elektroniniu valdikliu. Kiekvienas iš jų turi savų privalumų, kurie atitinka skirtingų klientų poreikius. Visi įrenginiai veikia saugiai, o tai patvirtina CE sertifikatas. Be to, išskirtinis dėmesys yra skiriamas jų tobulinimui, pavyzdžiui, 2015 metais buvo pritaikytas elektroninis valdiklis, dėl kurio pailgėja vienos įkrovos degimas, leidžiantis pasiekti trokštamą komforto lygį, nes kūrenimo procesas yra visiškai automatizuojamas, tad katilinėje lankytis bus galima rečiau.

UAB „Stropuva ir ko” katilai – puikus pasirinkimas, padedantis lengvai ir efektyviai užtikrinti tinkamą kiekvienos patalpos temperatūrą, patogumo jausmą. Šie įrenginiai savo kokybe pelnė tarptautinį pripažinimą: jie parduodami ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, Pietų Korėjoje, NVS, Čilėje bei kitose pasaulio šalyse.


Mūsų produkcija: KATILAI | KATILŲ PRIEDAI