Meniu

Vienas iš ekologiškų, atsinaujinančių energijos šaltinių, užimančių 40 proc. Lietuvos teritorijos yra kietasis kuras. Šildymo sistemos kūrenimas šiuo kuru gali būti derinamas su kitais atsinaujinančiais energijos šaltiniais, pavyzdžiui, su saulės energiją naudojančiomis sistemomis. Kietojo kuro katilų naudojimas suteikia nepriklausomybę nuo naftos ir gamtinių dujų kainų, elektros tiekėjų. Tai vienas pigiausių ir labiausiai paplitusių šildymo būdų Lietuvoje.

Planuojant įsigyti kietojo kuro katilą, reikėtų atsižvelgti į patalpų tūrį bei namo šilumos nuostolius, pagal tai pasirinkti katilo galią, pakuros dydį. Taip pat verta atkreipti į dėmesį į tai, kokiais privalumais pasižymi įrenginio konstrukcija, kokios ilgaamžiškumo garantijos jam suteikiamos, koks galios ribojimo įrangos patikimumas, ar patogu į katilą dėti kurą, jį valyti.

Ekonomiškumas

Šildymo katilai, kuriems naudojamas kietasis kuras – tai geras, jau seniai išbandytas sprendimas tiems, kurie nori už santykinai nedidelę kainą turėti mažesnes eksploatavimo išlaidas. Modernaus katilo naudojimas pasižymi tuo, jog nustačius tam tikrą programą, galima laisvai rinktis, kokį kurą naudoti arba iš karto derinti kelias rūšis – malkas, pjuvenų ar durpių briketus, medieną, granules, akmens anglį – viskas pagal Jūsų norus, poreikius bei galimybes.

UAB „Stropuva ir ko“ siūlo platų įvairaus galingumo katilų pasirinkimą. Tai malkiniai, granuliniai, universalūs bei kieto kuro katilai su elektroniniu valdikliu. Įsigijus vieną iš mūsų katilų, Jus nustebins jo ekonomiškumas tiek kūrenant maksimaliu režimu, tiek kūrenant lėčiau: STROPUVA katiluose malkoms degant net ir labai lėtai, jų ekonomiškumas išlieka aukštas, tad viena malkų įkrova jame dega ilgiau nei parą. Žinoma, įkrovos degimo trukmei didelės įtakos turi kuro drėgnumas, jo kokybė, taip pat lauko ir vidaus temperatūros, pastato šiluminė varža bei kiti faktoriai. Šildymui rekomenduojama naudoti kurą, kurio drėgnumas neviršija 30 procentų.

Nesudėtinga priežiūra

Šildymo katilai, kūrenami kietuoju kuru, pasižymi išskirtinai aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu. Juos paprasta prižiūrėti – tereikia reguliariai valyti peleninę bei šilumokaitį. Kieto kuro katilų STROPUVA ypatybės yra švara ir ekologiškumas: katile susikaupusius pelenus užtenka išvalyti vos du kartus per mėnesį, jame nesikaupia dervos. Iš mūsų siūlomų gaminių pasirinkę geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį šildymo katilą, galėsite be didelio vargo mėgautis jaukia šiluma namuose bei kokybišku šildymo sistemos įrenginių darbu.