Meniu

Žiūrėti produktai

Granuliniai katilai

Kiekvienas norime gyventi šiltuose, aukštą patogumo lygį užtikrinančiuose namuose. Norint tai pasiekti, svarbu pasirūpinti efektyvia bei kokybiška šildymo sistema. Tokia sistema sugeba viena įkrova suteikti kuo daugiau šilumos bei degti kuo ilgesnį laiko tarpą, o jos priežiūra yra gan nesudėtinga ir paprasta. Granuliniai katilai – viena tokių sistemos pavyzdžių. Šie gaminiai pasižymi išskirtine kokybe, patvarumu bei plačiomis panaudojimo galimybėmis.

Tokia įranga verta dėmesio ne tik dėl gana paprastos priežiūros, bet ir dėl patogaus kuro pildymo. Granulėmis kūrenamus katilus įprasta komplektuoti kartu su automatika, leidžiančia valdyti kuro padavimo, uždegimo procesus, temperatūrinius rėžimus, kontroliuoti akumuliacinės talpos darbą, karšto vandens ruošimą. Šie katilai valdomi itin lengvai, o jų priežiūra – minimali bei nesudėtinga.

granuliniai katilai

Kurį pasirinkti?

  • Stropuva „Granulinis”. Šie įrenginiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės plieno ir yra kūrenami 6-8 mm medienos granulėmis. Jas naudoti yra labai lengva bei saugu. Be to, naudojant tokio tipo kurą neteršiama aplinka, kadangi tai palyginti draugiškas gamtai sprendimas. Vandens temperatūra šiame įrenginyje siekia 85 °C, o šilumos pernešimo terpės slėgis pakyla iki 0,15 MPa. Įrenginyje naudojamas savaiminis granulių padavimas, o labiausiai jis tinka gyvenamųjų namų, nedidelių parduotuvių, servisų šildymui.
  • Stropuva „P”. Tokios rūšies granuliniai įrengimai – itin universalus pasirinkimas. Tai įprastinio kieto kuro katilai, kurie komplektuojami kartu su kuro padavimo mechanizmu bei patvariu bunkeriu. Ši konstrukcija suteikia galimybę juose ir toliau deginti įprastinį kurą, pavyzdžiui, malkas ar akmens anglį. Tai palyginti ekonomiškas ir praktiškas pasirinkimas, nes šie įrenginiai neturi būti specialiai judinami ar iš naujo prijungiami prie kamino bei šildymo sistemų.

Granulėmis kūrenami katilai leidžia pasiekti didžiausią šildymo efektyvumą, todėl tai – puiki investicija į aukštą komforto lygį savo namuose ar kituose pastatuose. Automatizuotas kūrenimo procesas, išskirtinis patikimumas bei universalus pritaikymas – savybės, kuriomis pasižymi UAB „Stropuva ir ko“ granuliniai įrenginiai.