Meniu

Šildymo Katilai

Nuo šiol sukurti ir palaikyti malonią šilumą namuose yra paprasta. Šildymo katilai – tai efektyvi priemonė, skirta šildyti sistemoje cirkuliuojantį vandenį ir suteikti šilumos namams. Šiluma gali būti išgaunama iš įvairių energijos, kuro rūšių. Kurui naudojama anglis, briketai, mediena bei kitos medžiagos, priklausomai nuo to, kokį katilą nuspręsite pasirinkti.

Šildymo sistemos trūkumai geriausiai išryškėja šaltuoju metų laiku. Tad jei nesate patenkinti dabartiniu savo pasirinkimu ar planuojate statyti naują namą, greičiausiai jau ieškote informacijos apie galimus jo šildymo būdus. Pasirinkimų įvairovė tikrai plati, todėl kartais tampa neaišku, nuo ko reikėtų pradėti. Šiuolaikiniai šildymui skirti katilai būna įvairių kategorijų, gamintojų, modelių, tad nežinant kai kurių skirtumų, išsirinkti optimalų variantą gali būti sudėtinga.

sildymo katilai

Kaip išsirinkti katilą?

Katilo pasirinkimas yra bene svarbiausias dalykas, apsprendžiantis visą namo šilumos sistemą, užtikrinantis komfortiškas gyvenimo sąlygas. UAB „Stropuva ir ko“ savo klientams siūlo universalius, malkinius, granulinius kietojo kuro katilus su elektroniniu valdikliu. Kiekvienas jų pasižymi tam tikrais privalumais, palengvinančiais namų šildymo procesus.

  • Universalūs

Universalus kieto kuro katilas gali būti kūrenamas ne tik malkomis ar granulėmis, bet taip pat akmens anglimi. Pasirinkus kūrenimą anglimis – degimo trukmė gali siekti net 7 paras. Norite, kad kuras katile degtų kuo ilgiau ir mažesnis sunaudojamo kuro kiekis pagamintų kuo daugiau šilumos energijos? Lietuviškuose STROPUVA katiluose šis aspektas laikomas vienu svarbiausių.

  • Malkiniai

Šiais kietojo kuro katilais šiluma gaminama kūrenant malkas, medienos atliekas, pjuvenų briketus bei medienos skiedras. Naujų technologijų diegimas leidžia naudoti šiuos katilus efektyviai. Jie puikiai apšildo dideles patalpas, o viena įkrova, priklausomai nuo kuro kokybės, lauko bei vidaus temperatūrų, pastato šiluminės varžos, gali degti net iki 30 valandų kūrenant malkomis, 2-4 paras kūrenimui pasirinkus briketus, arba 4-7 paras anglis kūrenant universaliuose katiluose. Platus modernių šildymo katilų pasirinkimas leidžia pasirinkti optimalų sprendimą kiekvienam vartotojui.

 

  • Bio

Šiais kietojo kuro katilais šiluma gaminama kūrenant malkas, medienos atliekas, pjuvenų briketus, medienos skiedras ir pjuvenų granules. Katilas sukomplektuotas su grotelėmis ir oro padavimo kolektoriumi, tai leidžia efektyviai kūrenti esant prastesniai kamino traukai, taip pat naudoti drėgnesnes malkas bei granules.

 

  • Granuliniai

UAB „Stropuva ir ko“ siūlomi granuliniai katilai su savaiminiu granulių padavimu yra kūrenami 6-8 mm medienos granulėmis. Šio tipo katilų konstrukcija yra praktiška ir nesudėtinga – nenaudojami sraigtai ar pavaros leidžia juos lengvai naudoti. Jie puikiai tinka šildyti tiek namus, tiek nedideles parduotuves ar servisus.

  • Su elektroniniu valdikliu

Naujos kartos katilus su elektronine valdymo sistema yra itin paprasta ir patogu naudoti. Kūrenimui pasitelkiamas įvairus kuras: malkos, medienos atliekos, pjuvenos, šiaudai, durpių briketai, anglis, granulės. Šios rūšies katiluose, priklausomai nuo naudojamo kuro rūšies, veikia skirtingos valdymo programos, o katilo degimo procesai yra visiškai automatizuoti. Pavyzdžiui, jei patalpos pakankamai prišyla, katilas yra užgesinamas numatytam laikui (nuo 10 minučių iki 5 valandų). Temperatūrai atšalus iki nustatyto lygio – katilas įsijungia automatiškai.

UAB „Stropuva ir ko“ gamina katilus, kuriuose malkoms degant labai lėtai, pasiekiami aukšti ekonomiškumo rodikliai. Taip pat mūsų gaminamų katilų privalumai – saugus ir taupus veikimas, nenutrūkstamas degimo procesas, kuriam tinkamas įvairus kuras: malkos, pjuvenų briketai, granulės, akmens anglys.


Mūsų produkcija: KIETO KURO KATILAI | KITI GAMINIAI