Meniu

Vaško lydytuvas

Vasko lydituvė

Kaina:
530,00 EUR

Kuriant šį vaško lydytuvą buvo konsultuojamasi su bitininkais. Po to bandyminiai modeliai buvo vežami į bitynų dirbtuves ir bandomi, po ko pagal bitininkų pastabas ir pageidavimus buvo daromi pakeitimai, ko rezultatas, kiek neįprastas nestereotipinis, bet patogus ir efektyvus aparatas. Pastebėjome, kad kiek bitininkų tiek nuomonių apie vaško lydymą ir vaško lydytuvo konstrukcijas, supratome, kad ne visos pasiteisina, bet dar ir šiandien vis siūlomi lydytuvų projektai kuriuos esame bandę ir atmetę. Šiam aparatui abejingų nėra – vieniems bitininkams lydytuvas antipatiškas, kitiems neįprastos išvaizdos ir keistas, o kurie matė jį veikiantį jau naudojasi ir žavisi juo: paskutiniųjų modelių bandymų metu jie jau buvo išperkami.

Kokius gi vertingi bitininkų pasiūlymai įdiegti šiame lydytuve?

1) vaškas lydomas tiesiai iš rėmelių, ko vertė ta, kad nereikia pjaustyti korių ir valyti rėmelių.

2) visi bitininkai yra nagingi medžio meistrai, todėl pasiūlymas, kad lydomi koriai būtų ne metalinėje talpoje, o paties bitininko sumeistrautoje dėžėje su dangčiu ar tiesiog magazinuose, gaminį gerokai atpigino ir pagerino lydymo spartą ir kokybę – medinė dėžė išleidžia mažiau šilumos nei metalinė.

3) pasiūlymas nerūdijantį plieną naudoti tik tose vietose, kur vaškas tiesiogiai kontaktuoja su paviršium ir naudoti juodą šilumai laidesnį plieną garo generatoriuje, lydytuvą ne tik atpigino, bet ir pagerino ekonomiškumą ir lydymo spartą.

Ką gi neįprasto įdiegėme mes?

1) efektyvi pakura stalčius – oras į pakurą patenka iš viršaus pirma dalyvaudamas su viršutinėmis arčiau vandens esančiomis malkomis, todėl žemoje tik 20cm aukščio pakuroje malkos dega kokybiškai ir kaitriai. Tarp stalčiaus ir korpuso susidaro tarpas, todėl per korpusą į aplinką persiduoda mažiau šilumos, lieka daugiau vaškui.

2) žinodami, kad lydytuvas naudojamas tik kartą metuose, krosnelės dūmtraukį pritaikėme iš paprasto ortakio, tarnaus daugiau nei keliolika metų, tereikia jį po lydymo laikyti sausai.

3) gaminys dalinai cilindriškas, taip pakako plonesnio lakšto, todėl lydytuvas lengvas.

  • king crab atl
  • king crab menu
  • ffxiv kholusian king crab